Matt Hunter, czyli główny bohater książki “Niewinny”

Poczucie winy może człowieka zniszczyć lub być dla niego motorem napędowym. Harlan Coben postanowił wykorzystać ten motyw i stworzyć książką, która będzie między innymi opowiadać właśnie o człowieku, który ma nieciekawą przeszłość, ale mimo to stara się wciąż iść do przodu i budować sobie lepsze jutro. Matt Hunter jest głównym bohaterem książki “Niewinny”, którą teraz można wybrać także w nowym wydaniu -“Niewinny. Wydanie filmowe“.

Matt Hunter, czyli główny bohater książki “Niewinny”

Książka “Niewinny” opowiada czytelnikowi historię o tym jak można przejść zmianę oraz próbować zmienić swoje życie na lepsze mimo przeszkód losu. Co za tym idzie także zbudować rodzinę oraz rozpocząć wymarzoną karierę. Matt Hunter jest głównym bohaterem książki, który stara się po nieumyślnym spowodowaniu śmierci w przeszłości wyjść na prostą. Matt Hunter po wyjściu z więzienia na wolność postanawia, co może się wydawać dziwne pracować jako prawnik. Zatrudnia się on w kancelarii w swojego brata. Mattowi wychodzi ta profesja nawet nie najgorzej. Jednak nie może on się podjąć każdej pracy ze względu na swoją przeszłość. Co więc dalej? Matt nie zniechęca się mimo to, a znajduje on również miłość swojego życia, co jedna później zostanie mocno wystawione na próbę. Jego żona będzie spodziewać się również dziecka. Ich potomek może być dla nich najwspanialszym prezentem zakładając, że życie się znowu nie skomplikuje. Harlan Coben i jego dzieło w nowej odsłonie “Niewinny. Wydanie filmowe” to historia, która porwie każdego czytelnika.

Harlan Coben i “Niewinny”


Matt Hunter jest głównym bohaterem książki, która posłużyła za wzór do serialu Netflixa. Fabuła książki przyciągnęła nie tylko rzesze fanów, ale także twórców filmowych. Premiera serialu byłą długo wyczekiwana przez odbiorców. Matt Hunter pewnego dnia dowiedział się o tym, że jego żona może go zdradzać. Postanowił on na własną rękę przekonać się o tym czy to prawda. Jednak efekt końcowy był dla samego Matta przerażający. Osoba, która mogła okazać się kochankiem jego żony nieoczekiwanie ginie, a podejrzanym staje się on – Matt. Teraz jego losy mogą być bardzo niepewnego. Na jego tropie jest już FBI, które zdaje się mieć za oczywiste jego winę. Mat musi sam oczyścić się z zarzutów i dowiedzieć się co tu się dzieje. Czy będzie to dla niego łatwe zadanie? Harlan Coben jest niekwestionowanym mistrzem napięcia, którego dzieło można kupić także w nowej wersji – “Niewinny. Wydanie filmowe“.

 

Czytaj dalej


Harlan Coben i kreacja Matta Huntera

Kryminały napisane przez Harlana Cobena często trafiają na listę bestsellerów, a sam autor cieszy się niezaprzeczaną sławą. Jego książki są wydawane na całym świecie, a czytelnikami są osoby, a każdym wieku. Literatura Cobena nie jest bowiem skierowana tylko dla młodzieży czy też tylko dla dorosłych. Każdy fan Cobena będzie go cenić za jego talent do tworzenia historii dość nieoczywistych oraz trzymających w napięciu. Przykładem takiej książki jest “Niewinny” z Mattem Hunterem w roli głównej. Książka teraz jest dostępna w nowej, odświeżonej wersji “Niewinny. Wydanie filmowe” (https://www.taniaksiazka.pl/niewinny-wydanie-filmowe-harlan-coben-p-1485789.html).

Harlan Coben i opowieść, która zaczyna się od morderstwa

Jednym z ważniejszych punktów w książce Harlana Cobena jest fakt, że główny bohater w przeszłości dopuścił się morderstwa, które mimo, że nie było zaplanowane czy też ze szczególną okrutnością, to jednak stało się Matt Hunter musiał za nie odpowiedzieć. Co dalej? Matt Hunter odsiedział już swój wyrok, a teraz postanowił iść dalej. Jego obecne życie jest wypełniona pracą zawodową oraz związkiem z kobietą, która zaraz będzie miała urodzić Mattowi dziecko. Jednak na drodze szczęściu stanie jedno zdjęcie, które może zmienić teraz wszystko. Matt zobaczy zdjęcie swojej żony w dość nietypowej sytuacji. Jego obawy zaczną narastać, a jego żona nie będzie potrafiła odeprzeć zarzutów czy też wyjaśnić co się stało. Co w takiej sytuacji? Matt będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Niewinny Wydanie filmowe to kolejna zaskakująca pozycja od Harlana Cobena.

Coben i kreacja Matta Huntera

Matt Hunter okazał się być jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci stworzonych rzez Cobena. Pisarz stworzył postać, która swoim postępowaniem może także natchnąć inne osoby, zwłaszcza te, które czują się zagubione w życiu bądź też mają za sobą przeszłość kryminalną. Harlan Coben stworzył postać Matta Huntera, który nie poddał się mimo, że napotkał przeciwności losu. Jego wytrwałość sprawiła, że doczekał się on rozwoju kariery oraz założenia rodziny. Mimo to w “Niewinny. Wydanie filmowe” zostanie on jeszcze raz poddany próbie. Dowie się on o tym, że jego żona najprawdopodobniej go zradza, a on będzie musiał dowiedzieć się z kim. Jego ludzka ciekawość sprowadzi go na drogę, w której swój udział będzie miało także FBI. Ta historia nie potoczy się łatwo i bez żadnych zwrotów akcji. Na czytelnika będą czekać zaskoczenia oraz zwroty akcji, które udowodnią jaką wielką determinacją kieruje się Matt Hunter. Harlan Coben i jego książka została także wydana jako “Niewinny. Wydanie filmowe”.

 

Czytaj dalej


Książki od Cobena

Harlan Coben to człowiek, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. To jeden z pisarzy, który już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Jeżeli chodzi o jego książki, to można być pewnym tego, że otrzyma się dobrej jakości dzieło literackie, które zapewni ogrom emocji. Tajemnice, morderstwa, niewyjaśnione sprawy i wyraziści bohaterowie – z jego książkami w żaden sposób nie można się nudzić. Teraz na rynku ukazała się książka pt. Niewinny. Wydanie filmowe ze strony www.taniaksiazka.pl. Wielu czytelników może być także zaciekawionych książką pt.”O krok za daleko”.

“Niewinny”

Książka po raz pierwszy ukazała się w roku 2015. Tak przypadła ona do gustu innym osobom, że teraz na nowo ukazała się na rynku z okładką filmową. Prawa do sfilmowania tej książki otrzymała jedna z najlepszych stacji streamingowych – Netflix. Serial jest już dostępny, cieszy się dużą popularnością, a kto nie miał jeszcze do tego okazji, może kupić książkę z nową okładką – serialową. O czym opowiada ta książka? Matt Hunter zapłacił już najwyższą karę za swoje grzechy. Siedział w więzieniu. Po opuszczeniu celi obiecał sobie, że będzie zupełnie innym, nowym człowiekiem. I mu się to udaje. Jego kariera prawnicza nabiera rozpędu. Do tego Matt może pochwalić się tym miłością życia. Jego Olivia na dodatek jest w ciąży. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Pewnego dnia bohater otrzymuje nagranie video ze swoją żoną w roli głównej i z… obcym facetem z pokoju hotelowego. Żona go zdradza? Na dodatek zostają odnalezione zwłoki człowieka, który śledził Matta? Czy ktoś może to wyjaśnić? Czy to co tak ładnie zaczęło się układać nagle zaczyna się sypać?

“O krok za daleko”

Paige była ukochaną córką swojego ojca. Simon zrobiłby dla niej wszystko. Dlatego też, kiedy Paige znika, ojciec robi wszystko, aby odnaleźć córkę. Poszukiwania trwają kilka miesięcy. Tylko Simon się nie poddaje wierząc, że wszystko w końcu się ułoży. I tak jest. Paige zostaje namierzona w Central Parku wśród innych narkomanów. Bohater robi wszystko, aby wyrwać córkę z tego kręgu, ale na jego drodze staje Aaron – człowiek, który ściągnął Paige na złą drogę. Dziewczyna znowu znika. Po jakimś czasie Simon udaje się do mieszkania Aarona, gdzie według informacji miała być też Paige. Tylko, że na miejscu ojciec zastaje zwłoki Aarona. Do tego ktoś postrzelił matkę Paige. Kobieta walczy o życie w szpitalu. O co w tym wszystkim chodzi? W jakie bagno wpakowała się jego córka? Czy ktoś będzie w stanie to wyjaśnić? Czy Simon będzie w stanie sam odnaleźć odpowiedzi na zadane pytania?

 

Czytaj dalej